Aktuálně na čepu – konec srpna 2015

Dalešický pivovar

Dalešická „jedenáctka“ – Světlý ležák – vlajková loď Dalešického pivovaru, nejoblíbenější pivo jejich zákazníků. Vyznačuje se vyváženou plnou chutí moravského humnového sladu a jemnou hořkostí aromatických žateckých chmelů. Pivo, jehož nejlepší vlastností je vysoká pitelnost.

Podřipský rodinný pivovar ze Ctiněvsi – pro nás překvapení roku 2015

Podřipská „desítka“ – Světlé výčepní pivo nefiltrované a nepasterované, třikrát chmelené. Pivo vaříme dvourmutovým způsobem z několika druhů tuzemského sladu i chmele. Vyznačuje se světlou vyváženou chutí a jemnou hořkostí na konci, je ideálním osvěžením pro letní horké dny.

Podřipská tmavá „jedenáctka“ – Tmavé pivo ležáckého typu s vyváženou příjemnou kávovou chutí, nepasterizované a nefiltrované.

Podřipský Summer Ale – „desítka“ – Svrchně kvašené výčepní pivo typu Pale Ale. Velmi osvěžující v letních vedrech s vyšší hořkostí, která příjemně dlouho doznívá …

PŘIPRAVUJEME:

Změna tmavé za tmavé

Dalešický Fledermaus – tmavý speciál – Tmavé pivo temně rubínové barvy, plně rozvinuté chuti barevných sladů, bez známky připálenosti se sladovým aroma, vyšší hořkostí, bez přílišné nasládlosti tmavých piv – několik soudků již netrpělivě čeká v našem chlazeném pivním boxu na svoji letošní premiéru na čepu ….

NA ZDRAVÍ …..